CENNIK

Ośrodek dysponuje 122 miejscami noclegowymi w:

10 pokojach jednoosobowych z łazienkami
32 pokojach dwuosobowych z łazienkami
12 pokojach trzyosobowych z łazienkami
6 apartamentach (podwójne łóżka)

NOCLEGI: cena jednego miejsca za dobę
Pokoje 2-osobowe z łazienką 70 zł/os. za dobę (w tym 8%VAT)
Pokoje 3-osobowe z łazienką 70 zł za dobę (w tym 8%VAT)
Pokój 1-osobowy z łazienką 110 zł za dobę (w tym 8%VAT)

APARTAMENTY: cena za jedna dobę (podwójne łóżko)
Apartament 2-osobowy większy 200 zł za dobę ( w tym 8%VAT)
Apartament 2-osobowy mniejszy 160 zł za dobę ( w tym 8%VAT)

APARTAMENT PREMIUM
z aneksem kuchennym i odrębnym wejściem z zewnątrz 250 zł za dobę ( w tym 8%VAT)

SALA KOMPUTEROWA 20 STANOWISK
Sala zajęciowa z możliwością korzystania z komputerów 2.000 zł za 1 dzień ( w tym 23%VAT)

Ośrodek-Edukacji-Ekologicznej-Nadlesnictwo-Janów-Lubelski.-Sala-konferencyjna-300x199

WYNAJĘCIE SALI KONFERENCYJNEJ I INNYCH SAL W OŚRODKU EDUKACJI EKOLOGICZNEJ (cena za 1 dzień użytkowania)
Sala konferencyjna na 75 osób przy stołach lub 100 osób w systemie kinowym 1000 zł ( w tym 23%VAT)
Sala na 50 osób 500 zł ( w tym 23%VAT)
Sala konferencyjna mała 30 osób 300 zł ( w tym 23%VAT)

MIEJSCA NA OGNISKA opłata za wynajęcie:
miejsce na ognisko ze stołami i ławami dla ok. 80 osób przy budynku Ośrodka 200 zł ( w tym 23%VAT)
zadaszone miejsce na ognisko z kominkiem i energią elektryczną dla 100 osób w odległości ok 200 m od budynku Ośrodka 400 zł ( w tym 23%VAT)

WYSTAWA PRZYRODNICZA w OŚRODKU EDUKACJI EKOLOGICZNEJ
Opłata dla grup zorganizowanych odwiedzających wystawę przyrodniczą – 30 zł za 1 grupę do 30 osób. Turyści indywidualni i grupy zorganizowane mieszkające w Ośrodku – wstęp wolny na wystawę

KWATERA MYŚLIWSKA CEGIELNIA
położona pośród lasu przy trasie Janów Lubelski: Momoty w odległości około trzech kilometrów od Janowa.
Minimalny okres wynajęcia budynku: 2 doby.
Koszt wynajęcia za dwie doby – 1 200 zł. ( w tym 8%VAT)
Każda następna doba do 7 dni: 400 zł. ( w tym 8%VAT)
Pobyt tygodniowy (7 noclegów): 2 500 zł. ( w tym 8%VAT)

TURNUSY EDUKACYJNE DLA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ
turnus 3-dniowy (wyżywienie + 2 noclegi) 185 zł/osobę ( od obiadu pierwszego dnia do obiadu 3 dnia)
turnus 4-dniowy (wyżywienie + 3 noclegi) 260 zł/osobę ( od obiadu pierwszego dnia do obiadu 4 dnia)
turnus 5-dniowy (wyżywienie +4 noclegi) 315 zł/osobę ( od obiadu pierwszego dnia do obiadu 5 dnia)

 

Podany cennik obowiązuje od dnia 10 stycznia 2020 r.



Napisz do nas